Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javaslat segítség megoldás...

Javaslat segítség megoldás kellene Here térkép és Nokia Lumia 520 témába?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hozzáértő segítségetekre lenne szükségem.

Van egy Nokia 520 telefonom, amit annak idején (4 éve) azért vettem , mert csak a Nokia tudta azt, hogy OFFLINE módban HANGOS navigációval navigáljon KÜLFÖLDÖN is ! (térkép licencet is megvettem a telefonomhoz, anno )

Sajnos a telefonom elromlott és úgy néz ki , hogy nem javítható a hibája, ezért új készüléket kellene vásárolnom

de nem tudom , hogy mit vegyek helyette.

Legszívesebben egy új Lumia 520-ast vennék de azt már nem lehet kapni és igen, a Windows rendszer is kifutóban van.

Nem értek a telefonokhoz és "analfabéta" vagyok az operációs rendszereikhez is.

Mit keresek? Keresek egy megbízható "megfizethető" azaz ár érték arányban jó, könnyen átlátható és kezelhető olyan telefont amin a telefonáláson kívül, tudok

1.internet hozzáférés nélkül, OFFLINE, Hangos, azaz beszéljen is a navigátor, navigációt használni, Külföldön is!

2. Skype , Viber, Watsapp, tudjon, bár ezt már szinte minden telefon tudja.

3. E-mailozni lehessen. Tudom ehhez természetesen kell az internet hozzáférés vagy Wifi kapcsolat.

Várom a segítőkész válaszokat.

Köszönöm.



2017. dec. 17. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag bármilyen telefon megfelelhet, mindegyik rendszerhez elérhető a HERE we go, és ugyanúgy teljesen ingyenes.


inkább arra érdemes figyelni, hogy androidnál már azért nem feltétlenül éri meg a nagyon olcsó kategóriában nézelődni. anno egy lumiát könnyebb volt megvenni, mert mint látható, egy 520 is, 512 MB rammal vígan elvolt(ha nem is fürgén). androidosnál meg már az 1 GB-ot is kevesli.

2017. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
windows phoneon a mai napig van ingyenes offline navigáció. Tény, hogy halott a platform, de a felsoroltakat még vígan teljesíti. Használtan fillérekért kapsz egy lumiát, de szerintem újonnan is 20-30 között megvan.
2017. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
skype, viber, whatsapp-ot nem hiszem, hogy tudják már. ha jól emlékszek a skype például amióta megújult, annyira inkompatibilis más verziókkal, hogy az már önmagában okozhat problémákat.
2017. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
640xl-em van, tökéletesen működik a mai napig.
2017. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha a telefonon akarsz emailozni meg skype akkor kell mobilnet ha van mobilnet akkor ott van google térképe ami sokall jobb mint here .
2017. dec. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A google már egészen profi, offline is navigál és hangos is.

Kiválasztott területek térképe letölthető, nem muszáj komplett országokat, te jelölöd ki hogy mire van szükséged.

Ha külföldre mész, az útvonalad környékét lemented. De ha mégis másfelé mész, egy benzinkút és vifi segítségével bármikor ingyen leszeded a térképeket.

Mobilnettel a legjobb, az közlekedési információk miatt, amelyek a gyakorlatban szinte percre pontosan működnek. Amikor két kocsival mentünk, többször leteszteltük hogy ha pl. 10 perces dugót írt meg 5 perces kerülőt, az tényleg annyi volt. És mindig friss térképpel navigálhatsz, az útvonalterv gépről átküldhető, stb. Próbáld ki.

Ja, és abban nem adtak rossz tanácsot, hogy ne az olcsó kis teljesítményű telókat keresd. Sajnos kell a memória. Itt nézz egy készüléket, bár ünnepek előtt erősen fogy a raktárkészlet:

[link]

2017. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak a Nokia tudta azt, hogy OFFLINE módban HANGOS navigációval navigáljon KÜLFÖLDÖN is !"

Ez nem igaz. Csak a megfelelő alkalmazást kell telepíteni és akkor akármelyik GPS-vevővel felszerelt telefon képes erre...


Bármelyik mai okostelefon képes teljesíteni az összes igényeidet.

Csak telepíteni kell a megfelelő alkalmazásokat.


Ha androidot veszel, akkor érdemes minimum 16 GB memóriával rendelkezőt venni.

Pl. Xiaomi Redmi 4A egy viszonylag olcsó, de jól használható készülék. Én ezt ajánlom.

2017. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!