Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500...

Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500D nem kapcsol be. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egy éve használtam, amikor egy napon be akartam kapcsolni, behozta az SG márkajelet,azután a típust,aztán rezgett egy rövidet, a boot megragadt egészen addig, ameddig le nem merült. Azóta eltelt egy év mostanáig. KB 1 hónapja kezdtem el vele foglalkozni, megpróbáltam egy factory resetet, de 7ó 45p alatt sem csinálta meg. Ha a megragadás után felrakom USB-re, akkor pedig nem tudja telepíteni az illesztőprogramot. Elvittem szervízbe, ott azt mondták hogy tudnak rá gyári szoftvert húzni, de az nekem 3500 ft-ba fájna. A kérdés,hogy mit tehetek ezügyben házilag. Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm.
2017. dec. 18. 22:21
 1/1 Alex Fly ***** válasza:

Nagy ívben hajítod a kukába...

Vagy esetleg körülnézel az XDA-n, hátha van rá megoldás. Mindenesetre költeni nem igazán érdemes rá...

2017. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!