Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Muszaj letolteni a messengert?

Muszaj letolteni a messengert?

Figyelt kérdés
Facebookon ha meg akarom nyitni siman az uzeneteket tovabb dob egy oldalra hogy telepitsem a messengert.meg sem nyitja az uzeneteket.eddig nem telepitettem ha nem muszaj nem is akarom.a masik telefonom ilyet nem kert.

2017. dec. 19. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj. De ha szükséged van rá, akkor...
2017. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is akarom,de azt se jelzi ki hogy nem kerem.igy meg nem tudom elolvasni az uzeneteket
2017. dec. 19. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Üzenetet olvasni akarsz, de Messengert nem. Feszül itt némi ellentmondás. Miért pont azt nem akarod?

Használhatsz mást is, de valami mindenképpen kell hozzá.

Böngészőből is lehet, meg több alternatív kliens van már erre.

2017. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, Facebookon a közvetlen üzenetküldés valamiért megszűnt, a Facebook saját messengere kell hozzá! Gondolom az átállásnál vették új telefont, ha most próbálnád meg, a régi is tutira kérné!

De amúgy mi bajod van a Facebook-messengerrel? Letöltése és használata is teljesen ingyenes, néhány másodperc alatt lejön, és sokkal több funkciója, hangulatjele, és matricái vannak, mint a sima üzenetküldőnek voltak!

2017. dec. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Böngėsző majd google ott m.basic.facebook azt ott olvashatod, írhatsz messenger nėlkül is.
2017. dec. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valamiért nekem se engedi az alapveto böngészőn. En letöltöttem egy masik böngészőt, neve Dolphin, ezen nem kéri hogy telepitsd.
2017. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!