Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a telefonomon, hogy ha több wifi lehetőség van melyik hálózatot válassza?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen 2 wifi hálózat van, az egyik gyengébb de nincs jelszóval védve, míg a másik erősebb, de jelszavas. A telefonom automatikusan a jelszó nélkülire csatlakozik mindig, holott én a másikat szeretném használni. Meg tudom oldani, hogy ne kelljen mindig manuálisan állítgatni, hanem automatikusan a jelszóval védettre lépjen fel? (El van mentve hozzá a jelszó, ha a beállításoknál rányomok arra a hálózatra, akkor átkapcsol. )
2017. dec. 21. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha android: Ahol ki tudod választani, melyik hálózathoz csatlakozz, nyomj rá hosszan a gyengébbikre. Kijön egy almenü, ott válaszd az "elfelejt" opciót.
2017. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szuper! Ezt kerestem, de nem tudtam hogy kell elővarázsolni.

Hála!!!

2017. dec. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!