Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4-5 hónapos Samsung S8000 Jét...

4-5 hónapos Samsung S8000 Jét 1nap után már csak 2egységet mutat az elem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Elsö hetekben használtam többet, még újnak számitott nekem.

Azóta nem sokat használom, csak ha néha hívnak vagy hívok és még ébresztőként.

Játszani,netezni,zenéthallgatni már nem szoktam.

Volt,hogy 4-5 napig bírta feltötés után. Tegnap délben feltöltöttem, de ma reggelre már csak 2egység elemet mutat.Kétszer-háromszor hívtak egy rövidet tegnap és még ma reggel ébresztett. Csak este lefekvés előtt állitottam be az ébresztőt rajta,wifi,bluetooth,stopper,...nincs aktiválva . Már régóta kilett kapcsolva a 3g+ csak az Edge jelzi.

Tudom,hogy ilyen erintőkijelzős telefonok többet fogyasztnak mivel nagyobb feluletet kell megvillágítaniuk...de nemrégiben még jól bírta az elem./a kijelzö 3. világitason van nekem/


Ezzek a problémával visszalehet vinni reklamációra a T-mobile-hoz? Ez hardver hiba?Nektek mennyit bír az elem?


2010. jún. 3. 07:34
 1/1 Gézunéni. válasza:
Van, mikor nekem is csinál fura dolgokat, de szerintem teljesen normális, mivel AMOLED kijelző van benne és az az átlagnál is jobban szívja le az akksit. :S Na meg nincs benne olyan hűű,de profi akksi szóval.. érthető,ha hamar merül.. ráadásul nekem bluetooth az 0-24-ben be van kapcsolva. Ha nem zaklatom,akkor 2-3 napot kibír nyafogás nélkül, de ha zenét hallgatok, netezek, videókat,képeket csinálok akkor egy napot sem bír. :SSSSS Hát.. ez van. Szerintem reklamálni meg hiába mész, mert nem tekinthető "hibának".
2011. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!