Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a telefonom?

Figyelt kérdés

Huawei P7-esem van. A hátulját nem lehet leszedni szóval az aksit se tudom kiszedni.

Nyomom 10mp-ig hosszan kikapcsol, utána nyomom hogy bekapcsoljon, bekapcsol mert rezeg de se kép se hang.

Szeretnék róla leszedni mindent, de ahhoz a telefonon kéne átállítani médialejátszásra, de mivel nincs kép így azt sem engedi.

Végleg mondjak le e telefonom lévő dolgokról?

Normális értelmes válaszokat várok!!!


2017. dec. 22. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

biztosan fel van töltve? (anno egy telefonom annyira le volt merülve, hogy rezzent egyet és kikapcsolt)

esetleg ha van próbálj másik töltőt. ha nem megy akkor csak szervízt tudom javasolni.

2017. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlságosan lemerült a telefonod. Töltsed, vagy vidd el szervizbe.
2017. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni hogy a mai nap folyamán le is ejtettem és a hátulja a kamera résznél betörött. Azóta játsza ezt, hogy se kép, se hang. Bár azt is hozzá teszem, hogy leejtés után pár órával tudtam használni elég sokáig majd megint nem.

Illetve szervizbe mindenképp megy (a törés miatt) de előtte a fontosabb dolgokat szeretném leszedni róla meg persze a kódot is mert annélkül nem tudják megcsinálni..

2017. dec. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!