Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja az itunes ezt ha...

Nyarierik123 kérdése:

Miért írja az itunes ezt ha párosítani akarom az iphoneom?

Figyelt kérdés

"iphone nem szinkronizálható mert a számítógép nincs feljogosítva az iphone-on vásárolt elemekre"

már mindent megpróbáltam amit az apple javasolt de semmi sem vált be, próbáltam feljogosítani a és sikerült is de ugyan úgy egyszerre rávágta hogy nem szinkronizálható.

előző iphone-al jó volt(iphone 4, iphone 5) a mostani telómmal(iphone 6) pedig reménytelen, mit csináljak, mi lehet a hiba?


a válaszokat előre köszönöm.



2017. dec. 22. 22:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy windows 10 rendszerem van
2017. dec. 22. 22:24
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel egy mac-et, azzal menni fog
2017. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lépted esetleg túl a max feljogosított gépek számát? Ugyanazzal az apple id-val akarod a gépet is feljogosítani, mint amivel a telefonra vannak letöltve a dolgok?
2017. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szirty ***** válasza:
Ne párosítsd!
2017. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első: ne hülyéskedj, elég volt megvenni ezt a gépet is mert rohadtul drága volt


Második: igen azzal az id-vel


Harmadik:nem párosítás hanem szinkronizálás és muszáj hogy telepíteni tudjak appokat és minden mást itunesen keresztül

2017. dec. 27. 09:00
 6/12 A kérdező kommentje:

még mindig nem jó :(

help me!

2018. márc. 16. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a túlkorlátozott presztizsbóvlit, vegyél rendes bóvlit rendes áron, aztán minden működik, ami meg nem, arra van hack.
2018. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még sosem használtál iPhonet, ugye?! Hülye lennék váltani, ez a legjobb ezt a kis hibát leszámítva
2018. márc. 17. 01:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy alap dolgokra beintő bóvlid a legjobb bóvli számodra.
2018. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

régen én is androidos voltam, évekig!

de meguntam a rendszer számtalan hibáit ezért váltottam IPhone-ra, és nem bántam meg!

2018. márc. 18. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!