Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csúszkál a telefonomon...

Miért csúszkál a telefonomon az üvegfólia?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Huawei P10 Lite-ot és hozzá egy Btech 9h keménységű üvegfóliát. Elvileg csak középen megnyomom és az egész elterül, de nem így történt. Nem terült el, és most csúszkál a telefonomon. Valamennyire azért tapad, nem jön le, de elég zavaró, hogy folyamatosan csúszkál. Én ronthattam el. Arra gondolok, hogy esteleg túl sokáig igazgattam, mielőtt középen megnyomtam volna, és talán elvesztette tapadási képességét. Ötletek?

2017. dec. 23. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
megtisztítottad a kijelzőt mielőtt feltetted ?
2017. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is csúszkál, nekem Huawei Mate 10 lite-om van, és egy telefonos boltba rakattam fel, de valamit mondott a srác, hogy a Huawei-ekhez nem váltak be az üvegfóliák. Holnap viszem vissza hogy kezdjem vele valamit, mert azért 5000 forint volt.
2018. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!