Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 telefonszámot lehet használn...

1 telefonszámot lehet használnia egyszerre 2 telefonban 2 különböző SIM kártyán?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a kérdésem, hogy van 2 telefonom és egy telefonszámom és ahhoz az egy telefonszámot pl kérnénk a szolgáltatótól egy másik SIM kártyát ugyan arra a számra, tehát ha bele teszem a másik telefonban a másik SIM kártyát működik-e abban is ugyan az a szám ha pl a másik telefont addig letiltom vagy pl repülőgépes üzemmódba teszem!


Tehát nem egyszerre szeretném használni hanem csak addig ameddig azt a telefont használom?



#SIM kártya #Telekom #mobiltelefon kommunikáció
2017. dec. 23. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet igy használni.
2017. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Elméletileg nincs technikai akadálya, azonban ezt egy szolgáltató sem fogja neked megengedni/kivitelezni.
2017. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet van nem az az igazság, hogy a másik SIM kártya van is hozzá csak eddig nem mertem kipróbálni, ebből ugye baj nem lesz ha kipróbálom, nem tudom még most sem?
2017. dec. 23. 18:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy van másik SIM kártyám, hogy annó nano SIM kellett az egyik telefonomban és akkor nálam maradt a régi, de azóta azt nem használtam már egy éve most viszont felvetődött bennem, hogy lehet-e ilyet csinálni mert abba a másik telefonomban pont jó lenne, szerintetek fog működni, hogy addig mindíg kiiktatom az egyiket
2017. dec. 23. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog működini.

Én is most cseréltem le a régi kártyámat, nano-ra és a régi kártyámmal a régi telefon nem is csatlakozik a hálózatra.

2017. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem mert próbáltam a régi kártyámat és csak annyit ír, hogy "SIM kártya aktiválása, sms lekérése" de nem csatlakozik, de mindegy nem baj egy próbálkozást megért azért köszi a válaszokat!
2017. dec. 23. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak netezni kell, akkor Duonet:

[link]


Ha beszéd is kell akkor ez:

[link]

2017. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak netezni kell de ezt a duonet et már láttam de ennek van havi díja 490 ft de az a baj hogy üzletben lehet csak rendelni az mrg kb 30 kilométerre van tőlem azért még nem megyek el egy SIM kártyáért!


Egyébként arra gondoltam hogy akkor inkább veszek egy másik SIM kártyát nekem nincs elofizetésem és egy újat is feltöltőkártyásan venném hívni nem nagyon szoktam csak néha ha nagyon fontos és azt lehet rendelni is!


Egyébként ez nem ide tartozik de telekomos vagyok és ha netezni akarok akkor melyik másik kettő mobilszolgáltató a legolcsóbb ebből a szempontból a Telenor hello datát azt ismerem de Telenoros már voltam régebben Vodafonos még nem voltam de ott is nézem a weboldalt de olyan össze visszaság nem is nagyon értettem, lehet, hogy akkor a Telenor a legjobb ha pl 1gb árát nézzük az hol a legolcsóbb?

2017. dec. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!