Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefonom a wifinkhez? Minden más eszközön működik a wifi.

Figyelt kérdés
Eddig jó volt a telefonomon is (iphone6), de már hetek óta nem, ha rá is megy, nagyon gyenge és fél perc múlva le is dob róla. Viszont másik wifin működik a telefonom, és a mi wifinken is működnek más eszközök, pl. anya telefonja, laptopok, a tv-nk is arról megy, szóval elvileg nem a wifivel van baj, de a telefonommal sem, mert máshol meg jó. Akkor mi a probléma? Már újraindítottam a wifit, kihúztam, bedugtam, telefonomat is ki-be kapcsoltam, szoftverfrissítés is volt, de semmi nem segít.
2017. dec. 24. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegnap kb 1 órát kínlódtunk egy iphone 6 -al. Szintén nem fogadta el a jelszót a wifi, ami rendben kiszolgál 6 eszközt. Aztán szép lassan beírogatva, rendesen megnyomva a karaktereket, egyszer-csak elfogadta. Ha van érintőceruzád, próbáld azzal.
2017. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj! Eddig teljesen jól működött, aztán valami történt es egy ideje nem jo. A jelszót elfogadja, rá is megy, 2 percig van net aztán ledob.
2017. dec. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!