Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erre milyen megoldást ajánlotok?

Jocc9595 kérdése:

Erre milyen megoldást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Üdv! Vettem a fiamnak egy iphone 7 klón telefont, és olyan gondom van, hogy belső tárhelynek 133.37gb-ot ír viszont, amikor a gépre dugom akkor csak 50mb az egész tárhely. Szóval, hogyan tudom azt megoldani, hogy amit letöltök a playről vagy bárhonnan, azt alapból az icloudra vagy erre a 133.37gb-ra mentse?
2017. dec. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk veszel egy igazi telefont?
2017. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Szóval, hogyan tudom azt megoldani, hogy amit letöltök a playről vagy bárhonnan, azt alapból az icloudra vagy erre a 133.37gb-ra mentse?"


Úgy, hogy egy laza mozdulattal kidobod a kukába, és veszel neki egy rendes telefont. iCloud egy klónon :) Aranyos. Szerintem kérdezd a gyerkőcöt, hogy mit tud csinálni vele, többet fog tudni.

2017. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagy kérdés, hogy a kérdező csak szórakozik vagy komolyan várja el a fostömlő hamisítványtól az eredeti készülék képességeit?


"vettem egy kínai villamosszéket tv-fotelnek az anyósomnak, de még mindig él, mit tegyek?"

2017. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább sokat fizettél érte? XD
2017. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit nem tudsz kezdeni. Ezek a klónok gyárilag ilyen hulladékok
2017. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!