Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alternatívát ajánlotok...

Milyen alternatívát ajánlotok az alábbi specifikációkkal iphone 7 helyett?

Figyelt kérdés

Régebben LG G2-t használtam, 4 évig bírta az a telefon, nagyon szerettem. Most iphone 7-em van, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az alábbi specifikációk lennének számomra előnyösek:

- mint a régi g2-esemben is, volt beépített távirányító, bármit lehetett vele irányítani, ez, illetve a további funkciók hiányoznak nekem az iphoneból

- a g2-ben a double tappal két pöccintéssel lehetett a kijelzőt feloldani/zárni, ez irtó előnyös volt szintén

- a telefon hátulján voltak a gombok, amik azért is jók voltak, mert buszon, a zsebemen keresztül is tudtam a hangerőt szabályozni zenehallgatásnál

- valószínű androidra váltok majd vissza, mert hiányolom a play áruházat is, sokkal szebb és átláthatóbb volt, kevesebb fizetős alkalmazással

- hiányolom a letöltési lehetőségeket is iphoneról

- a kezdőlap, illetve annak személyre szabhatósága is előny volt android esetén

- alkalmazások elrejtése is jó volt, ami androidon szintén megtalálható

- az ujjlenyomat-olvasó viszont hasznos funkció

- jó előlapi és hátlapi kamera is szempont

- a nem túl nagy, de nem is túl kicsi kijelző méret is jó lenne, az 5.2-es kijelző után kissé fura volt a 4.7

- illetve még pár észrevétel: az iphone sokszor nem ismeri fel az ujjlenyomatomat, többször kell próbálkoznom... illetve vannak olyan alkalmazások, amik néha lefagynak, szóval szerintem az applenél sem jobbak annyival

- jaaaaj és ami naaagyon hiányzik! a billentyűzetnél, hogy a betűk felett ott legyenek a számok is! a g2-nél az egy nagyon előnyös dolog volt!

van még pár apróság, de az szerintem lényegtelen


Milyen telefonokat ajánlanátok, milyen alternatívák vannak?



2017. dec. 24. 22:57
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
100%

Én a G2-t az idén cseréltem G5-re.

Az egyetlen hiányzó feature a hátlapi hangerőgombok hiánya, a többit mind tudja.

Méltó utódja a G2-nek...

2017. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A1, amit nem fogsz ezek közül megtalálni benne az a hátlapi gombok, mert nyilván az oldalán van. Valamint a duplakoppos ébresztést, de az lehet hogy az Oreo frissítéssel bekerül. A billentyűzet meg az egyéb testreszabhatóság már csak részletkérdés.
2017. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én samgung galaxy 7-eset vettem.

Sokáig gondolkoztam,hogy ez vagy az iphone 7 legyen.

De utólag nem bánom, hogy emellett döntöttem.

Itt oldalt vannak a gombok ugye a hangerőszabályozásnál.

A képernyő feloldásnál nincs dupla nyomkodásra lehetőség, de az ujjlenyomat olvasóban még nem csalódtam mindig feloldja. Hidegben, vizes kézzel, minden hogy.

A mérete szerintem pont megfelelő.

Jó a hátlapi és elől lapi kamerája is. Egy kifogásom van az elől lapival,hogy kiretusál és ezt nem lehet levenni róla.

És pillanatok alatt töltök le rá zenét, bármi fájlt.

2017. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!

Most a huawei 10 és a honor 9 közt gondolkozom

P10 előnye az optikai képstabilizátor, honoré pedig az infraport, távirányítóként is funkcionál. Bokah effektet gondolom mindkettővel lehet elérni. E kettő közül melyiket választanátok és miért?

2017. dec. 27. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!