Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem a...

Melyik telefont vegyem a három közül? Honor 8, Honor 9, Samsung Galaxy S7?

Figyelt kérdés

Tudom már van 1-2 ilyen kérdés, de ott inkább az edge felé hajaznak. Edget semmiképp nem akarok s7-ből. Rengetegen írták hogy jobb az s7 inkább azt kell venni. A honor 9 és az s7-et kb egy áron be tudom szerezni. Amilyen videókat néztem a honor 9 nagyon pörög. Még talán gyorsabb is az s7-től.

Honor 9-nél Nagyobb processzor, dual kamera

S7-nél pedig 2560 x 1440 felbontás, meg elvileg szebb kamera. Van esetleg olyan aki mind a kettőt használta és úgy tud véleményt mondani? Illetve fejtse már ki hogy miért.

Honor 8 pedig úgy jön a képbe, hogy testvéremnek ez van és ahogy próbálgattam nem igazán tudtam megakasztani, ez is elég pofás kis telefonnak tűnik. Lehet hogy ár értékben jobban megérné ez. De hajazok az újabbra.

Vélemények?



2017. dec. 25. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:
hajazok=hajtok csak kijavít... :D
2017. dec. 25. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy S7 edge.


Szerintem jobb lenne ezek közül s7-es, a sima is nagyon jó telefon.


Quad hd kijelző, 4 GB ram, 32 GB tárhely, az aksi is nagyon jól bírja, januárban jön az android 8 rá.


Samsung s6-ra nem lesz android 8 már sajnos.

2017. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Februárig szerintem várok a vásárlással. Abban reménykedem hogy akkor egy picit esni fognak az árak. Igazából a Honor 9-nél a dizájn vonz. s7-nél nincs meg a "szerelem első látásra" viszont ott a kamera vonz. :D Ha nem lenne drágább a huawei p10 akkor nagy valószínűséggel azt venném. Ott a kamera is 10/10 + ez is tetszik, bár nem annyira mint a honor.

Gondolom lassúsággal/laggal nem igazán van / lesz gond évekig egyiknél sem.

2017. dec. 25. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Honor 9-t használok több hónapja. Eddig semmi gond nem volt vele. Brutál gyors, nekem ez fontos volt a választásnál. És az előlapi ujjlenyomat olvasó. Szereztem hozzá ütésálló tokot, a hátulja elég fényes, így minden érintés nyomot hagy maga után. Telefonszerelő ismerősöm a Samsungokat nem javasolta, mert sok a meghibásodásuk.
2017. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk s7-ből rengeteg van most a piacon. Sokan megválnának tőle. Ez mondjuk kicsit elbizonytalanít.
2017. dec. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!