Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS ZenFone 3 (ZE520KL)...

ASUS ZenFone 3 (ZE520KL) telefonról kinek milyen tapasztalata/véleménye van?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy új telefont, és élettartam, illetve használhatóság szempontjából legalább 4-5 évben gondolkodom! Azzal tisztában vagyok, hogy ez a telefon 2016-os, de a kérdés, hogy jó lehet-e ez még akár 4-5 év múlva is?

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a készülékkel kapcsolatban?



2017. dec. 26. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Asus mobilok ár-érték arányban viszonylag korrektek, hardveresen nem tudom, mennyire lesz elavult 4-5 év múlva, de hogy bírni fogja, az tuti! Elsődleges gyengesége viszont az akksi, 2650 mAh eléggé kicsi a hardverhez képest (Snapdragon 625 processzor, 3 GB ram), nem tudom, milyen üzemidőre lehet számítani! :/ Meg aztán a Cat. 4-es LTE sem valami gyors (150 Mbps), manapság már nem árt minimum a duplája (Cat. 6, 300 Mbps)

Összegezve nagyon jók az Asus telefonok, de konkrétan ez a típus nem hinném, hogy a legjobb választás lenne! Mennyi pénzed van rá egyáltalán?

2017. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Szerencsére azóta sikerült többeknek is meggyőzniük arról, hogy ez a készülék inkább felejtős kell hogy legyen :D
2018. márc. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!