Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6100 készülékre, hogyan...

Nokia 6100 készülékre, hogyan lehetne magyar nyelvet tenni rá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ezekre egy flash program én már csináltam ilyet de egyébként sincs benne magyar nyelv mármint a beállításoknál a nyelvváltás résznél ?
2017. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs MADE IN GERMANY de nincs.
2017. dec. 26. 21:10
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
Fel kell flashelni rá egy olyan rendszertb amelyikben van magyar nyelv.
2017. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És én ehhez érthetek?Hogy működik ez?
2017. dec. 26. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:

[link] ezt leszeded

[link] valamint ezt

és még valami usb driverek kellenek hozzá. Ehhez töltsd le a Nokia PC Suite-ot :-) ha további kérdésed van írj :?-) a pc suite verzió régebbi legyen :-)

2017. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És ennek a menete hogyan zajlik?Csak mert most nem tudom megcsinálni, nem az enyém a telefon.
2017. dec. 27. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
letöltöd a szoftvert a flashtool-t és az usb drivert kicsomagolod értelemszerűen egy külön külön mappába hogy könyebben megtaláld a dolgokat az usb drivert feltelpíted és a Phoneix-et (ez a flashtool) majd elindítod és betallózod a szoftvert elinditod és rádugod a telót kikapcsolt állapotban és voálá :-) csináltam már ilyet de más elmagyarázni :-)
2017. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen itt a gond, csak a töltő van meg hozzá, mert apám mág az euronicsban vette meg régen.
2017. dec. 27. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Usb nélkül semmire nem tudsz vele menni akkor vidd el egy mobiloshoz ők tesznek rá másik szoftvert :-)
2017. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!