Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sérült sd kártya. Mit tudok...

Sérült sd kártya. Mit tudok csinálni? SOS

Figyelt kérdés

Ma be volt dugva a a számítógépbe, rendesen leválasztottam, de azóta az van kiírva, hogy sérült sd kártya. Millió kép van rajta, ami elveszett.

Mondjátok, hogy van valami jó tippetek.

Ujraindittosm a telefont, beleraktam a kártyát másik telefonba, ott sem volt jó.



2017. dec. 26. 19:44
 1/8 Szirty ***** válasza:
100%

A legjobb tipphez már lehet hogy késő a kérdés:

Biztonsági másolat!

2017. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak direkt adatmentéssel foglalkozó vállakozások
2017. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
59%
Kicseréled és kidobod. Egy párezer forintos kártya miatt nem érdemes hisztizni. Esetleg előtte megpróbálhatod újrapartícionálni; ha nem fizikai a hiba, akkor segíthet. A képeid pedig ha tényleg fontosak voltak, akkor ott a biztonsági másolat (minimum a felhőben, amit minden tárhelymanager alapból felajánl)...
2017. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A képek nyilván megvannak máshol is, legalábbis nekem egyetlen egy képem sincs SD kártyán (millió kép meg el se nagyon fér). SD kártyát próbáld újra formatálni általában megjavul.
2017. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anno én is jártam így, mert a kártyaolvasó elromlott és utána átrakta a filerendszert a windows raw-ba, amit nem tud olvasni. Vannak recovery szoftverek, ki lehet párat próbálni, csak előtte meg kell formázni a kártyát gyorsformázással, hogy a gép felismerje.
2017. dec. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az SD kártya elég egyszerű szerkezet általában ha elromlik akkor nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Ezért kell minimum 1-2 helyen biztonsági mentést készíteni.
2017. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A legtöbb kép megvan máshol is, viszont a legfrissebbek nem voltak.

Szerencsére azóta valahogy magától megjavult, a párom berakta a saját mobiljába es ott egyből működött, és utána az én telefonomban is. Pedig próbáltam már, hogy masik telefonba rakom, de egyben sem volt jó, most meg igen, nem is ertem.

2017. dec. 27. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Cseréld le a kártyát én azt javaslom.
2017. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!