Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A letöltött alkalmazásokat...

H.Endre kérdése:

A letöltött alkalmazásokat hogyan lehet áthelyezni az SD-kártyára? Régebbi telefonomon megtudtam ezt oldani de ezen az új készüléken nemtudom hogy lehet e vagy hogy hogyan kell! Mobilom: Samsung Galaxy A5 2017

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 13:35
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
18%
Beállítások, alkalmazások, ramész a megfelelő appra, tároló, felhasznált tárhely, módosítás.
2017. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első, te kitkatet használsz?


ez már rég nem működik


marshmallownál sem ment, az A5 2017en meg nougat van, szóval sehogy

2017. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4-től felfelé már nem lehet csak úgy pakolgatni. Nem tudom, melyik okos gyártó találta ki, de villámsebességgel átvette az összes.

Ha nagyobb tárhely kell, vegyél olyan telefont, amiben bőven van.

Bár nekem a Huaweimen néhány appot engedett átpakolni és működik is mindegyik.

2017. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
7.1.1 Androidom van, nálam így lehet, persze sok mindent nem lehet átrakni.
2017. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közbe már rá jöttem. És valóban így van! :) (1.-kommentelő)
2017. dec. 28. 13:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már itt vagyunk XD. Tudtok mondani ajánlani egy jó telefontokos oldalt ahol sok féle tok van erre a készülékre?
2017. dec. 28. 13:08
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

www.ebay.com


De tudod mi is ugyanúgy max google-ban néznénk meg, amit te is megtehetsz,te tudod milyen tok felel meg neked.

2017. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!