Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 mobilra hogy lehet...

Huawei P9 mobilra hogy lehet pdf fájlokat tölteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a telefonomra két pdf formátumú könyvet rárakni, de nem tudom, hogy lehetséges, mert amikor csatlakoztatom a számítógépemhez a telefont, akkor ezek a lehetőségek vannak: Névjegy, Üzenet, Kép, Videó, Alkalmazás

Tehát sehova nem tudom bemásolni a könyveket.


Megköszönöm, aki tudna segíteni, hogy lehetséges a pdf-ek másolása telefonra.



2017. dec. 27. 18:00
 1/3 anonim válasza:

Ha letudod tölteni a pdf-eket netről, akkor a telefonon menj fel az oldalra ahonan letudod tölteni és töltsd le(lehetőleg Google Chrome-ba bár más is jó).


Ha letöltött megtalálod a Letöltések(Downloads) mappában a telefonon!



Ha a gépről akarod áttenni, akkor be kell a telefonon állítani hogy a csatlakoztatáskor fájlok átvitelét csinálja!


Ezután megnyitod gépen a telefonod márkájának nevével megeggyező meghajtót a SZÁMÍTÓGÉP vagy EZ A GÉP mappában és oda amelyik máppába beleakarod rakni belehúzod a windows vagy más op rendszer átmásolja és kész is!

(Nekem android 7.0 van annál alapból ezt állítja be ezért nem tudom hol kell beállítani!)


Remélem tudtam segíteni ha kérdésed van írj privátba!

2017. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, igazán kedves vagy, hogy szántál rám időt, és ilyen részletesen leírtad. Sikerült.
2017. dec. 29. 12:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden jót és nagyon boldog új évet kívánok.
2017. dec. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!