Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mentsem le a telefonomr...

Hogyan mentsem le a telefonomról a képeimet?

Figyelt kérdés
Sajnos kb fél éve leejtettem a telefonom, teljesen használhatatlan lett a kijelzője és elvileg akkor lementettem róla mindent, de most nem találom sehol a képeket meg a videókat a telefonról. Azóta kikapcsolva állt a polcon, ma akartam elő keresni egy képet és mivel nem aláltam a laptopon gondoltam leszedem a telefonról az összeset. Összedugtam alaptoppal, bekapcsolt és nem látta a laptop. Aztán hagytam, utána egy olyasmit írt ki, hogy a telefonom telepítve lett. Aztán végre láttam a telefont a laptopon, rákattintottam a mappájára és üres. Nem is tudom miért egy MP3 lejátszós ikon van a telefon helyett. Szerintetek mit tudok kezdeni? Kellene nekem az a néhány kép és videó.
2017. dec. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
"Valószínűleg a telefonon kellene engedélyezni hogy elérhesd a fájlokat. különben alapból zenelejátszó eszközként mutatja magát.
2017. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig sosem kellett engedélyezni a telefonon semmit, meg nem is tudnám, még ha akarnám se, mert nem működik a kijelzője.
2017. dec. 28. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csatlakoztatom a gépre a telefont, de még le van zárva, akkor nekem is üresnek mutatja a mappáját, ez egy biztonsági megoldás. Nem tudom neked mi van rajta, sima PIN kód vagy rajzolós lezárás is, de a lényeg hogy fel kéne oldani a készüléket, csak úgy enged hozzá a fájlokhoz.
2017. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom feloldani, mert nem érzékel már a kijelzöje. Megcsináltatni már nagyon nem érdemes, mert oneplus one, elég régi darab, többe kerülne, a kijelző csere már ha tudnak, mint egy új telefon. Azóta van egy iphonom, sajnos teljesen elfelejtettem már, hogyan is csináltam eddig ezeket a kép átmásolásokat. Pl az iphone mindig kér tőlem egy 6 jegyű kódot a telefonomról, de így hogy nem tudom feloldani sehogy teljesen tanácstalan vagyok, hogyan szerezzem meg a képeket/ videókat. Találtam olyan lehetőséget, hogy jobb klikk és ott feldobott olyat hogy kibontás meg kepek videok importalasa meg még néhány lehetőséget amiknek nincs haszna. A kibontásnál nem csinált semmit, az inportálásnál meg úgy mutatta, mintha másolná át, majd kiírta, hogy nem talált semmit. De elveszni nem tudom hogyan veszhetett volna el, nem lett törölve semmit, kikapcsolva volt a polcon. Valami gyors segítséget tudtok, hogyan nyúljak rá a telefonra?
2017. dec. 28. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg vidd be egy szervizbe/ GSM-be, ott hátha tudnak valamit kezdeni az adatlementéssel
2017. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!