Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a telefon...

Fanneszka kérdése:

Miért nem ismeri fel a telefonomat a számítógép?

Figyelt kérdés
Amikor csatlakoztatom akkor a telefon tölt,és érzékeli a gépet,de a gép nem érzékeli a telefont.Már 2-szer csatlakoztattam és akkor minden jó volt de most valamiért nem jó.Az SD-kártyát is kivettem és vissza raktam,de akkor sem érzékelte.Valaki tudna segíteni? (uleFone S8 Pro) A segítséget előre is köszönöm.

2017. dec. 28. 14:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Létezik Wifin alapuló fájátvitel is. Töltsd le play ből a "Wifi File Transfaster" appot azt elinditod azt hiszem előtte be kell kapcsolnod a wifi megosztást mert nem kapcsolja be automatikusan. a számítógéppel csatlakozol a hospot ra beírod a linket amit az app ban látsz és voálá :-) én is alkalmaztam párszor ha nagyméretű filet akarsz tenni a telefonodra sokkal gyorsabb mint az mtp :-)
2018. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!