Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs bizonyos alkalmazá...

Miért nincs bizonyos alkalmazásoknál wifin keresztül internetem?

Figyelt kérdés
Honor8 tipusú telefonom egyik napról a másikra offline állapotban "hiszi" magát, holott a wifire rá van kapcsolódva, és a legérdekesebb az egészben az, hogy csak néhány alkalmazásnál (whatsapp, play áruház) teszi ezt. Böngészőben is fogalmam sincs mi alapján van olyan oldal amit megnyit, és van aminél azt írja ki hogy nincs internetkapcsolat. Mobilinternettel viszont simán működik minden, egyszerűen nem értem. Van internetem, de még sincs... Valaki segítsen pls! A válaszokat előre köszönöm!

2017. dec. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nullázd (reseteld) a telefonod, valószínűleg összeszedtél valami csinos vírust
2017. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jobb telot kell venni. Nekem S8 + van.
2017. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek köszönöm a hozzászólást, a második meg fogalmam sincs miért érez késztetést hogy akkor is írjon valamit, ha normális választ nem tud. Egyébként a wifivel volt probléma, egy újrainditas mindent megoldott.
2018. jan. 1. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!