Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e Qilive Q4400 hagyomán...

Megéri-e Qilive Q4400 hagyományos, nyomógombos mobil 4500 Ft-ért (Auchan), mik a készülékkel a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csak telefonálásra és sms-re kellene,a lényeg, h.ezt tudja. 2 év gari van rá, Auchan saját márkás, ha jól tudom. 600 mAh akksi (pl. [link]

.


Teszteket+normális termékleírást nem találtam róla, néhány eladó készüléket már igen amiket most tettek fel az internetre ( mostani akcióból?).


fontos lenne a viszonylag JÓ hangminőség, és hogy ne szaggasson, szakadjon meg időnként a vonal (ebben a kategóriában előfordul) + a telefon kihangosítható legyen.


Ja, és h. normál használat mellett ne legyen 4 nap múlva kuka (+szervizeléses kör), legalább 1-2 évet kihúzzon komolyabb hiba nélkül.


Tudom, pl. egy Nokia 10-15 ezerért már jobban megfelel ezeknek, de szerintem 4-5-6 ezer Ft-ért is elvárhatóak az általam leírtak.


Köszi!



2017. dec. 28. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs, nincs most akcióban, alapáron ennyi
2017. dec. 28. 22:53
 2/3 anonim válasza:
100%
Inkább használt Nokia
2017. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mamámnak is ilyen telefonja van,már kb.egy éve és ugyan olyan,nem szaggat ,nem akadozik,a hangja,meg a hangosítás kiváló.

Ha csak telefonálni,meg SMS-ezni kell akkor ajánlom! (Mamám még rádiót is hallgat rajta és tök jó)

2017. dec. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!