Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennék egy telefont és érdekel...

Vennék egy telefont és érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés

Oukitel u7 plus

[link]


A telefon ilyen fajta ezt szeretném,de a külső színe is fontos.

Kinek milyen színű tetszik. Vagy kinek van ilyen teloja?


Írjatok minnél többen minden vélemény számít! Előre is köszönöm :)



2017. dec. 29. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, hogy férfi, vagy nő vagy-e. Nekem a szürke jobban bejön. :)


Biztos, hogy ezt a telefont szeretnéd megvásárolni? Tudnék neked ajánlani más telefonokat is ilyen árban. ;)

2017. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,Mi a baj ezzel?
2017. dec. 29. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi pénzért elég jó telefon, bár annyit is várjál tőle.
2017. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor neked inkább az aranyat javasolnám, szerintem női kézben az sokkal szebb. ;)

Tényleg érdemesebb lenne még várnod, inkább egy Xiaomi 4X-et vásárolj, sokkal megbízhatóbb, jobb felszereltségű telefon, mint ez. Abból arany meg rózsaszín is van, meg szürke.

2017. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, sosem értettem, miért csak fehér, vagy rózsaszín telefonunk lehet? :) Ha nem fehér lenne az eleje, akkor az aranyat mondanám, így inkább a szürke-fekete kombó tetszik jobban, így én azt ajánlanám. :)
2017. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne! Ezt ne! Miért csináljátok ezt emberek? Mik ezek a kínai noname telefonok? Oukitel? Homtom? Doogee? Ne! Ennyi pénzért miért nem veszel használtan egy Sony Xperia Z3 Compactot! Sokkal jobb telefon, megbízható, és nem kínai noname telefon.
2018. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oh, szia kedves Sony fan! XD

Remélem örülsz, hogy istenítheted a Z3c-t, ami két hónap múlva levált kijelzővel fog büszkélkedni..

2018. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!