Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért törlődnek maguktól...

Miért törlődnek maguktól képek a telómból, és miért csinálja azt, hogy amiket kitöröltem pár hónapja, azokat meg visszahozza? SD kártya rossz lenne?

Figyelt kérdés

Az éven (2017) rendeltem bele aliexpressről sd kártyát. Lehet, hogy rossz lenne a kártya?


20/L



2017. dec. 30. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

rossz a kártya


nem rendelünk megbízhatatlan forrásból flasht, mert a 99%a kamu, artisjusról nem is beszélve

2017. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik haverom is onnan rendelt, mivel olcsóbb, és ő nem tapasztalt ilyet. Hol vehetnék 8 gigásat lehetőleg olcsón?
2017. dec. 30. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


itt tudsz nézegetni

2017. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Melyik a jobb? Kingston, maxell, adata?
2017. dec. 30. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy az hogy melyik, jónak kell lenni. Persze elő fordulhat azért hiba mindegyiknél , mint bármi másnál.
2017. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kingston az is, amit rendeltem aliról, mégse jó :/
2017. dec. 30. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak a Kingstonnal volt problémám, olyat nem veszek többé. Válassz te is inkább mást, lehet "nem szereti" a telefonod. Válaszd a Maxell-t.
2017. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!