Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Random kikapcsol a telefonom,...

Random kikapcsol a telefonom, és csak akkor tudom visszakapcsolni, ha feldugom töltőre. Mi ez?

Figyelt kérdés
Sony Xperia E5-öm van. 1 éves, kicsit kopott a hátulja. Mostanába leáll a messenger vagy be sem tölti, ujraindításkor jó csak, vagy van olyan is amikor nem hozza fel azt az ablakot amibe messengerben lehet írni. a fényképezőtől néha kifagy. ezek a gondok ritkák eléggé, most viszont kikapcsol, és csak akkor tudom visszakapcsolni ha töltőre feldugom. mi lehet a gond? volt valakinek ilyen tapasztalata?

2017. dec. 30. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:
most már csak akkor működik ha töltőn van, amint lehúzom róla kikapcsol:)
2017. dec. 30. 16:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor eljött az akku csere ideje.
2017. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az garanciás? vagy fizetni kell érte?
2017. dec. 30. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
"kicsit kopott a hátulja". Ennek mi köze az akkuhoz?
2017. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az állapotát írtam le, utalva arra hogy nem vágtam földhöz meg ilyenek, vigyáztam rá:)
2017. dec. 30. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

"az garanciás? vagy fizetni kell érte?"

1 év a gari időszak.

Ha benne vagy még, akkor ingyenes lehet. Ha már letelt, akkor mindenképp te fizeted.

2017. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!