Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan a Samsung...

Miért merül gyorsan a Samsung Galaxy A5 2017 telefonom?

Figyelt kérdés
Másfél hete kaptam ajándékba egy Samsung Galaxy A5 telefont. Eleinte nagyon jól bírta az aksi, másfél napot szinte kibírta úgy, hogy elég sokat használtam. Viszont a napokban nagyon gyorsan kezdett merülni. Egy éjszaka alatt 66%-ról 24%-ra merült, nem is értem hozzá. Minden alkalmazás, wifi kivolt kapcsolva. (Megemlíteném, hogy ha órákon keresztül egészen le van merülve, alig kapcsol be..)Találkozott valaki még ilyen problémával? Küldjem vissza vagy másképp is megoldható?

2017. dec. 30. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Vadi újan kaptad, máfél hetes telefon?


Érdekes.


Ha tényleg gyorsan merül akkor tuti elvinném szervizbe, vagy ahol vetted.


Nekem volt egy iphone 5S ami feltöltés után gyorsan lemerült, és újratelepítették az op rendszert, mondjuk nem 2 hét után produkálta ezt a hibát.

2017. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy még garis, tedd a dolgod.
2017. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, vadi újan kaptam. A tesóm is szintén ugyanilyen telefont kapott (vadi új) és neki egy éjszaka alatt 2%-ot merül. Küldöm is vissza szerintem.
2017. dec. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!