Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás előfizetést...

Feltöltőkártyás előfizetést szeretnék venni, jelenleg melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Havidíjasra nincs szükség, elég a feltöltőkártyás.
2017. dec. 31. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefonálási szokásaid, napi hívások száma stb.nélkül lehetetlen jó választ adni.
2017. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Telenornál és a Vodafonnál egységesen 19Ft-os percdíjjal találsz ilyet, a Telekomnál van olyan, hogy 25ft a percdíj, de be lehet állítani egy kedvezményt, ami azt jelenti, hogy hálózaton belül 9Ft, minden más irányba 19ft a percdíj.

Tehát, lényegében mindegy árban. Fontosabb, hogy a te helyeden melyik cégnek van jó lefedettsége és az ismerőseid milyen szolgáltatónál vannak, mivel nekik kedvezőbb lehet hálózaton belülre telefonálni.

Pl., ha sok a Telekomos ismerősöd, nem nagyon jó ötlet másik szolgáltatótól venni, mert lehet azt ingyen hívnák, ha meg mástól veszel azt meg nem.

2017. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Átgondolom amit írtatok!
2018. jan. 1. 01:01
 4/9 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Annyi még, hogy ha készüléket nem veszel csak sim kártyát, azt nem kell a szolgáltatónál venni feltétlenül.

A Tescoban van a pénztárnál Vodafone-s, 500Ft-ért. A Mediamarktba is van Telenoros és Telekomos is, van amelyiken 0Ft van, de van ami 1000Ft, de van 600Ft a kártyán.

Ilyen helyen annyi előny van, hogy bizonyos keretek között választhatsz tel számot. Tehát ki van rakva 20-30 db kártya is, és azt hozod el, amelyik szimpatikus.

Viszont, az így vásárolt kártyát te kell, hogy aktiváld, ami nem bonyolult, telefonon ( arról a,simről amit vettél), vagy interneten lehet megtenni.

Ha bemész a szolgáltatóhoz, ott viszont készen kapod a simet, semmit nem kell vele csinálnod.

Az árak szinte teljesen egyformák, én Telenor-t használok, ajánlom, jó a lefedettség, tiszta a beszédhang, a netes felületen könnyen elintézek mindent.

2018. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged, így most már jobban képben vagyok! :)
2018. jan. 1. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, első tel szám lesz?
2018. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Idősebb édesanyámnak szeretném venni, mert februárban vissza akarja adni a "vezetékes" telefonját. Már nagyon felemelték neki az előfizetési díját. Így feltöltőkártyásra gondoltam, hogy mindenképpen el tudjam érni, mert személyesen nem tudok mindig vele lenni. Én tölteném a kártyáját, neki ne legyen rá gondja.
2018. jan. 1. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek olyanok, hogy ha 2-3ezer Ft-ot rátöltesz egyszerre, akkor egy évig él a tel szám. Megérné váltani, mert a vonalas telefonnak lehet, hogy egy havi díja ennyi.

Így gondolom készülék is kell, valamelyik szolgáltatóhoz menjetek be és ott egy nyomógombos telót válasszatok szerintem.

2018. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mégegyszer!
2018. jan. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!