Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány éves kortól lehet saját...

Hány éves kortól lehet saját előfizetésem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iPhone 6s-t, de csak 100.000 Ft-om van. Úgy döntöttem hogy mi lenne, ha elmennék a Telekom-hoz is előzizetésre megvenném. Mert amíg törlesztek, jön a húsvét, és a névnapom, és így mindig kitudnám fizetni a részletet, csak a szüleim valamiért nem kapnak részletet a Telekomnál.

2018. jan. 1. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kortól szülői beleegyező nyilatkozattal. 18 éves kortól van hitel. De szerinted, Ha a dolgozó és kereső anyád és apád nem kapja meg a hitelt, te a diák akinek nincs önálló keresete csak a két szép szemedért megfogod ?! Ébredj már fel öcsi!!!
2018. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak meglévő előfizetők vehetnek részletre telefont a Telekomtól, és előleget is csak akkor nem kell fizetned, ha ők jónak látják. Pl ha már több éve van ott előfizetésed, és még sosem késtél a számlákkal akkor valószínűleg nem kérnek előleget sem.
2018. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Én 17 évesen vettem iphone 4s-t részletre a telekomnál (2012-ben) és nem volt belőle semmi gond. De előtte már jópár éve telekomos voltam, csak dominós.


Amúgy meg 6S-t újonnan biztos nem vennék

[link]

2018. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi pénzért már nagyon jót is tudnál venni és még maradna pénzed is.

Például ezt.

[link]

Nincs rá plusz fizetni való.

2018. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és ez mé jó? azé me tízmagos? 2K-s kijelző, de videófelvételt meg maximum 1080p-ben tud rögzíteni..miért?

minek akkor ilyen hardver, ha nem is használja ki? :D


és a garancia, szervízháttér? :D vagy majd ha elromlik, akkor kidobod? :D

2018. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én főként videózok vele, és amúgy 4K-s videót készít, nagyon erős hardver-el.
2018. jan. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!