Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vízálló telefonokat is meg...

A vízálló telefonokat is meg tudják javítani, vagy ezeket már automatikusan cserélik, ha szervizbe kerül?

Figyelt kérdés
Körülbelül 10 hónapja vettem egy Sony Xperia Xz mobiltelefont,és sajnos az utóbbi időkben a következőket tapasztaltam: Ahogy feltöltött a készülék,és levettem a töltőről,30 perc alatt 20-20%-ot is esett az akkumulátor energiaszintje.Holott csak a gyári alkalmazások mellett maximum 4-5 alkalmazás van rajta.[Fb,messenger,shazam,helyi menetrend] Illetve azt is tapasztaltam,hogy nagyon felforrósodik a készülék,valamint az alkalmazkodó fényerő funkciónál,ami a környezetéhez idomul,elkezd vibrálni a képernyő. Azt tudni kell,hogy én mindig is nagyon vigyáztam mindegyik telefonomra. Ezt is ahogy megvásároltam,azonnal üvegfóliát rá a helyi üzletben,ahol vásároltam,illetve szilikon tokot vettem rá. Lényegében nem is használtam túl sokat,mert sokat dolgozom,és munkaidőben nem lehet nálam a mobil.De amikor nálam volt,akkor is leginkább internetezésre,illetve zenehallgatásra használtam.
2018. jan. 1. 15:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
20-25%-ot*
2018. jan. 1. 15:10
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha az akkura vállalnak garanciát, akkor kicserélik ingyen.

Egyébként a te pénzeden, ha kéred.

A leírásod alapján az akku haldoklik.

2018. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van a készüléken még egy év garancia,szóval én nem fogok kifizetni semmit.
2018. jan. 1. 15:15
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Pedig szerintem fizetős, hisz az aksi megadhatja magát, egy év alatt is.
2018. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na,akkor most elmagyarázom. Kettő év teljes körű garanciát vállaltak a készülékre,ami azt jelenti,hogyha a készülék meghibásodik,akkor azt díjmentesen javítják,vagy ja a készülék javíthatatlan,akkor automatikusan fődarab cserét alkalmaznak. Ezt onnan tudom,hogy kollégámnak is kicserélték az egyik mobilját,mert annak valami akkumulátor hibája volt. Én most azért tettem fel ezt a kérdést,mert nem tudom,hogy ezek a vízálló készülékek egyáltalán javíthatóak e.
2018. jan. 1. 15:21
 6/14 A kérdező kommentje:
ha*
2018. jan. 1. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen javíthatók.
2018. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jan. 1. 15:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az akku tartozéknak minősül. (nekem ezt mondták a T-Mobile-ban nemrég, ugyanúgy Sony, nem számít hogy kivehető vagy sem)

Tehát arra csak 1év gari van, mint pl a töltőre is.

2018. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amúgy az a 2 év teljes körű garancia nekem gyanús, a Sony-nál 1+1 év van, a második évben korlátozott gari.


[link]


"12 hónap után további 12 hónapra a kiegészítő/korlátozott jótállást: Alcatel, a 2015. január 1-je előtt vásárolt Blackberry, CAT, Emporia, Honor, HTC, Huawei, LG, Microsoft, Motorola, Nokia, Samsung, Sony és ZTE. "

2018. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!