Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törött telefon képernyővel a...

Törött telefon képernyővel a telefon feloldható valahogyan?

Figyelt kérdés

A probléma az lenne, hogy a telefonomnak a képernyője berepedt, nem érzékel de teljesen lehet rajta látni mindent. Ahoz viszont hogy a mobiltelefonról letudjam szedni az adataimat ahoz fel kell oldani.

-USB OTG mód egérrel kifújva, mert sajnos nem támogatja azt a módszert.

Azon gondolkodtam, hogy van-e olyan program amivel a telefonomnak a képernyőjét tükrözni lehet-e a számítógépre és azon által egérrel feloldani a Pin-kódos zárat.

Olvasgattam utána rengeteget, Samsung telefonoknál egy alkalmazással egyszerűen le lehet menteni az adatokat pár kattintással.

Ez egy HTC Desire 626(x) Modell.

USB-Debugging mód alaphelyzeten van, azt nem tudom, hogy be kellett volna-e kapcsolni, vagy alapból bekapcsolt helyzetben van.



2018. jan. 1. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

tegyél bele átmenetileg egy kijelzőt


vagy gsm, octopus boxszal leszedik a jelkódot, természetesen ez illegális, szóval lehet hogy nem mindenki vállalja el

2018. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Átmeneti kijelzős próbálkozásom volt, egy alaplap hibás HTC Desire 626x-nek a képernyőjét kötöttem hozzá az én mobiltelefonomhoz de ugyan az a probléma jelentkezett mint a réginél, az érintőpanel sértetlen volt, egy hajszálkarc sem volt rajta és megint csak megjelenítette a feloldóképernyőt de nem lehetett érintéssel vezérelni.

A kábeleket ellenőriztem hogy rendesen a helyén van-e és nem volt semmi probléma sem.

Benne lennék akármilyen megoldásban, ugyanis fontos adatok vannak rajta a munkámmal kapcsolatban, plusz családi fotókat is megszeretném menteni.

2018. jan. 1. 18:45
 3/7 anonim válasza:
Hasonló problémám van nekem is, csak egy sony z3 compacttal. Betört kijelző, és jelkódot pont ott nem érzékeli egy ponton... Mobiltelefonos szervíznél érdeklődtél már? Én ma akarom majd délután bevinni. Remélem nem gondolja azt, hogy loptam vagy ilyesmi :D
2018. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy tegyetek rá egy micro usb usb átalakítót és meg lehet próbálni egy egérrel
2018. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sikerült egérrel és OTG kábellel felnyitni az enyém!
2018. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örömmel hallom, csak sajnos az enyém még az a fajta amelyik az OTG kábelre nem képes, esetleg valamiféle más megoldással meglehet csinálni?
2018. jan. 3. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
marad a box..
2018. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!