Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s8 vagy iphone...

Samsung galaxy s8 vagy iphone 7? Melyik "élne " tovabb?

Figyelt kérdés

Tehat. Tervbe van egy új telefon. Mindkettő tetszik es nagyjából egy árba is vannak. Jelenleg androidot használok.

Szerintetek melyik telefon élne tovább normalis használattal. Tehát nem nyúznam. Alap 2 évet kibírna mindkettő ugye? És ha valaki esetleg használta vagy használja mindkettőt jó vagy rossz tapasztapat barmiről?


Előre is köszönöm a segítséget. C:



2018. jan. 2. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Siman kibir mindketto 2 evet. Nincs nagy kulonbseg a 2 telo kozott, az a kerdes hogy milyen rendszert szeretnel hasznalni - ios vagy android?
2018. jan. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Nekem az S8+ van, július óta, eddig elégedett vagyok.

Számomra az Iphone nem alternatíva, a szűk kompatibilitása és kicsi olcsó vagy ingyenes alkalmazás-választéka miatt.

Igazán androidhoz szokott ember csak akkor tud gond nélkül átállni IOS-ra, ha az androidos készülékét ki sem használta, vagy gyakorlatilag korlátlan anyagi lehetőségei vannak a kompatibilis hardverek beszerzésére.


Aki viszont a telefont csak FB-ra, játszogatásra, fényképezgetésre használja, az nyugodtan válasszon valami olcsóbbat, ilyen igénnyel kár ezekre költeni.

2018. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem S8 van oda vagyok erte. Egyszer volt iphone-om anno mikor megjelent az iphone 4s... nem azzal se baj. De az android jobban bejon mint ios :) foleg, hogy 4s-em ota minden ios kb ugyan ugy nez ki.
2018. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

"oleg, hogy 4s-em ota minden ios kb ugyan ugy nez ki."

Kinézetre igen, de azért rengeteget fejlesztettek rajta. Assz'em 10-esnél jöttek némi dizájn változások, sok fanatikus almás be is rágott rajta.

Fejlődik az IOS is erősen, de a szoftver bővülésével és a sokkal gyakoribbá vált frissítésekkel jönnek pont azok a hibák is, amit az apple-fanok mindig az android hibájaként róttak fel, instabilitás, akkuzabálás, újraindulások, fagyások....amiből azandroid azért már rendesenkinőtte magát (az android rendszer, ami nem azonos az alja kategória 1 GB ramos, 8 GB belső tárhelyes, csigaprocis hardvereivel, ott természetesen a legjobb rendszer is fosch teljesítményt hoz).


Az Apple fejlesztési piacvezetőből eléggé másoló-kullogóvá vált, szoftverben, hardverben is kénytelenek az android csúcskategória vevői igényeit követni.

Ettől még minden, csak nem rossz, egyszerűen nekem a az ár/érték arányban szolgáltatásai miatt alul marad pl. a mostani S8+-omhoz képest.

2018. jan. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!