Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A (leírásban) belinkelt...

A (leírásban) belinkelt kijelzővédő fólia a belinkelt telefonhoz való?

Figyelt kérdés

Fólia: [link]

Telefon: [link]


Csak biztos szeretnék lenni benne, mert úgy láttam, hogy ennek a 2017-es J5-nek van másik változata is.


Köszönöm szépen! 🙂



2018. jan. 3. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Van másik verziója, bizony, én jól fel is jártam vele. :)

De ez csak akkor fontos, ha ebayről meg hasonló helyekről vásárolsz. Itthon csak egy típust forgalmaznak, ez a J530F, ha jól emlékszem (nincs előttem a teló, de a dobozon vagy a telefonon lévő matricán rajta kell, hogy legyen), és az itthoni forgalmazóknál, mint a linkelt emag is, csak erre való fóliát és tokot fogsz találni.


Ha viszont külföldi oldalról rendelsz, akkor figyelj a fent említett kódszámra (a másik kettő Y és G végződésű, azok másmilyenek), vagy ahol nem írják ennyire részletesen, ott olyat keress, ami EU versionhoz van.

(Igaz, így töredéke lesz a találat, de legalább tuti jó.)


Bár fóliában nincs nagy különbség (én rosszat rendeltem, de csak annyi a baja, hogy picit takarja a villogót elöl, illetve kb. egy mm-el keskenyebb), de toknál mind méretben, mind kialakításban használhatatlan a más típus.


Nyáron volt is erről itt kérdésem, mert baromi dühös voltam, és nagyon sokat keresgéltem, mire megtaláltam, hogy igen, tényleg vannak különbségek.

2018. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🙂
2018. jan. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!