Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik ha baja lesz a...

Mi történik ha baja lesz a cseretelefonommal?

Figyelt kérdés
sziasztok! a telekomnál vagyok, pár napja ment tönkre a telefonom, és az ott dolgozó ürge volt olyan kedves, hogy adott helyette egy másik telefont, nem is akár milyet, egy elég rendeset, egy samsung galaxy a7 et. na, mármost én voltam akkor csillagcsillagcsillag, hogy leejtettem, aminek következtében tönkrement a kijelzője. a telefon egyébként elég jó állapotban volt, csak pár igen pici törés volt rajta, látszik hogy nem új, de különösebb gondja nem volt. a kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi a teendőm? vajon mennyibe fog ez nekem fájni? előre is köszi ha eddig elolvastad, és ha válaszolsz. :)

2018. jan. 3. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A cseretelefonnak is lesz javítási költsége.

Az a kérdés, hogy mivel már alapban is sérült volt, a törést be lehet-e magyarázni csak a használatnak ( végighúztad a kijelzőn egy kicsit erősebben az ujjadat és ez lett belőle ), vagy olyan a sérülés, hogy messziről lerí róla a leesés ténye?


A javíttatás költsége telefonalkatrész függő. Drága lesz a galaxy a7 nem az alsó kategória :-(

2018. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem látszik rajta, hogy bármi történt volna, mármmint nem repedt meg vagy ilyesmi, csak a kijelzője sérült, de az totál káros, full fekete :( köszi a választ, remélem nem lesz horribilis ára
2018. jan. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!