Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a szinkronizálást?

Figyelt kérdés
A google fiókom ( beleértve a gmailt,google fotót, és legfőképpen a drive-ot) teljesen megtelt elhasználtam a 15/15 GB-t ez toronymagasan a drive miatt van, és azon belül is azért mert a telefonom fotói automatikusan szinkronizálódnak és feltöltődnek egy albumba. Nem tudom mit állítottam el és hogy hogyan ahogy azt se hogy hogyan kéne kikapcsolni. De ezek miatt nem kapom meg az emailokat és küldeni se tudok. Amúgy lehet ez nem lényeg de iphone 7-ről van szó. A válaszokat előre köszönöm!

2018. jan. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a google fotók alkalmazásban kitudod kapcsolni. Vagy beállítani azt, hogy rosszabb minőségben mentse fel, így nem foglal helyet a 15gb tárhelyből.
2018. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak tipp! Én a Google drivet eltávolítottam a mobilomról, és a PC ról is.
2018. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!