Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 plus 64 GB megéri...

Iphone 6 plus 64 GB megéri vagy a Samsung Galaxy Note 5 Dual 32 GB?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy ennyiért már Iphone 6s Plust lehet venni ,de az 16 GB-s szerintem a 32 GB hely kel Iphone 6 Plus-ból pedig nincs 32 GB-s árukeresőn ,de ha mégsem érné meg akkor a 16 GB-s Iphone 6 Plus talán,most jelenleg iphone 5S-em van nem rég vettem árukeresőről 82k-ért ujonan,de most váltok telót és egy ideig az is marad ,na meg gondolkozok Samsung galaxy Note 5-ön is bár én a mind a 2-höz az IOS-hez és a Androidhoz is hozzá vagyok szokva ,de valahogy az Iphone hívogatóbb ,mert egyszer volt egy Sony Xperia Z3-mon és azon akadtak a videók ahogy a Dogge DG 550-en és az ILike X1-en is ,azóta nem bízok az androidban nos a Samsung az jobb mint az a sz**ar sony vagy az is megbízhatatlan?

2018. jan. 4. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
iPhone 6-ot már nem vennék, csak 6S Plus-t.
2018. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ezelőtt Sony-m volt. Soha többet nem lesz. Márkátlan telefont meg nem szabad venni. Igazából ha nem egy 40000 Ft-os Samsungot veszel az már tökéletes. Főleg a Note 5. A toll hozzá meg hab a tortán. Nagyon jó kis telefon, csak vegyél hozzá tokot amint lehet :)
2018. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké ,de a huawei P10 Lite-ja apukámnak ma nyomkodtam ,ebay-on nézegettem gamer egeret ,és 10 perc után el kezte tekerni az oldalt be se töltötte ,az Iphone 5S meg a 4 hét után sem csinált ilyen,nos akkor lehet a Huawei meg a Samsung-ra is ezt írnák páran :D!
2018. jan. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!