Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a piacon számomra jobb...

Van a piacon számomra jobb készülék mint a Redmi 4X?

Figyelt kérdés

Az alábbi szempontok alapján keresek telefont egy ideje, de mindig a Redmi 4X 32Gbos modeljénél lyukadok ki. Ha tudtok számomra ideálisabb készüléket kérjek írjátok meg.


Az egészre 45000 Ft-t tudok szánni.

A kijelző átlója ne legyen nagyobb 5 colnál

Minél erősebb hardver

Minél hosszabb üzemidő


Ami számomra lényegtelen:

A kamerák

A kijelző felbontása

A telefon vastagsága.



2018. jan. 4. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor más nincs.
2018. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5"-os már szinte nincs is, akkor marad az.

De azért nem olyan egetverő nagy különbség az a fél coll és csak nagyobbak vannak már.

2018. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz más. Be fog válni.
2018. jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is. Ráadásul én írtóztam az androidtól, de ez valami elképesztő. Annyira jól személyreszabott rendszere van a xiaominak hogy hihetetlen. Szerintem sokkal jobb mint az összes nagy márka amelyik androidot használ. Úgy mondom hogy volt szerencsém mindhez.


Ha valami érdekel írj nyugodtan mert már 2hónapja használom.

2018. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!