Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért torzít az IPhone-om...

Miért torzít az IPhone-om hangszórója?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 6s-em amit tegnap vásároltam használtan egy GSM boltban. A telefon remekül működik, szép, nagy, de olyan szinten torzít a hangszóró. Na most! A telefon boltban kaptam a telefonra 6 hónap garanciát melyben az áll, hogy amíg a garancia tart, addig ha meghibásodik a készülék, megjavítják! Most ha oda viszem és elmondom hogy mi a baj, akkor ha azt mondom hogy adjanak vissza 10-ezret a javításra? Azt is észrevettem hogy amikor 2x meg nyomom a Home gombot és nincs semmi megnyitva, valami furcsa hangot ad ki a telefon!

2018. jan. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én visszavinném.

De mi az hogy te megmondod mennyit kérsz a javításra? Honnan veszed, hogy egy tízes elég hangszóró cserére? Mivan ha egyáltalán nem is a hangszóróval van a baj?

2018. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehát torzít? Mi más hiba lenne?
2018. jan. 4. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:

ja, nyilván így megy...


inkább arra számíts, hogy majd azt mondják, hagyd ott, és majd 2 hét múlva szólnak, hogy készen van...és visszakapod egy másik hibával...

2018. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy kicserélik egy ottani jól működő 6s Plus-ra (mert nincs másik 6s-ük!
2018. jan. 4. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor meg nyomom 2x a home gombot hallom a hátlapján, mintha valami elkezdene nagyon pörögni, vagy lelassulni
2018. jan. 4. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy igazi iPhone? Eddig csak marhaságot írtál és olyan dolgokat, ami abszolút nem jellemző ah iphonokre.
2018. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az nem lehet hogy kicserélik egy ottani jól működő 6s Plus-ra (mert nincs másik 6s-ük!"


jaahhh adnak egy 6s Plus-t a 6s helyett:')

2018. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!