Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Kisvuk29 kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

A Redmi 4Xemben 2 sim van de csak a Hello Data kártya érvényesül.

A net nélküli számomnak szeretnék egy alapmobilt.

Ahogy számolgattam azon kívül, hogy lenne egy plusz cuccom csak előnye lenne (üzemidők főleg).

Ahogy néztem megéri a plusz pár ezret egy strapamobil, de nem igazán tudok dönteni.

A Navon Titan csábító a nagy akksival, de nem sok támogatás van mögötte...

A többi mobil meg 2000mAh körüli akkuval van

A célom az lenne, hogy legyen egy kis téglám amin töltés nélkül akár egy hétig is elérnek/elérhető vagyok

A navonnál előny, hogy az okost is tele tudnám úgy tölteni hogy elmegy egy hetet...

De zavaró, hogy semmi info nincs róla neten csak pár értékelés árukeresőn



2018. jan. 5. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem tartaléknak egy kis Nokia van, az is bírja több mint egy hétig. Navon -ról én az okos telóiról hallottam jót is rosszat is.

Szerintem tartalékos telónak amin el tudnak érni oly mindegy mit veszel, de menj be egy Euronics féle boltba és lehet okosabbat mondanak.

2018. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Néztem a nokiákat is, de a kínaiak jobb ár érték aránnyal vannak

Csak a neve nem ér annyit, hogy cserébe kisebb akksija legyen

10 ezer környékén a kínaiak már 2000mAhval dolgoznak míg a nokia 800 jobb esetben 1000

Tudom, hogy ezek máshogy vannak mint az okosok, de a dupla energia vagy a navon esetében 5x-ös sose jön rosszul

Csak zavar a felemás megítélés

Már 11 ezer forint is annyi amit nem szívesen dob ki az ember ha esetleg rossz a termék

2018. jan. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!