Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A5ös telefonomon...

Samsung A5ös telefonomon miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Samsung A5ös telefonomról egyik pillanatról a másikra eltűnt a média hang. Csengőhang, rendszwrhang stb... van csak a videóknak, alkalmazásoknak, zenéknek nincs hangja. Miért lehet ez? Nemtudom mi történt a 8 hónapos babámtól szedtem el kb 3 másodpercig volt nála és ez lett! :-D

2018. jan. 6. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet elég korán kezdeni, valamikor megtanulni a telefont kezelni a gyereknek.👍👍👍
2018. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem értem a magyar ember miért ilyen "okos". Miért érdeke odamamondani másnak hogy mit, hogyan kéne... Kedves válaszadó, valószínű neked nincs gyermeked és nem tudod, hogy egy pillantás alatt képesek bármit elcsenni ami érdekes nekik. Ha van akkor pedig biztosan te egy hiperszuper anyuka/apuka vagy, akivel sem ilywn sem ehhez hasonló nem történt soha! Örülök neki, de a kérdésemen nem nevelési tanácsokat kértem! Azért halkan megjegyzem, a mondat amit írtál megfogalmazási gondokkal kűzd!
2018. jan. 6. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, hidd el van gyerekem, sőt kettő is és már felnőttek. de sose volt olyan dolog a közelébe amit el tudtak volna csenni.

Tudom hogy ott ahol a gyerekek ilyen dolgokat tesznek, ott mindig a szülő az okos. Van nem egyszer a hiradásokban is hogy véletlen magára húzta a forróvizet a kis gyerek. Nyilván az is olyan ügyes és okos szülő mint te vagy.

Se telefont, se nagy kést nem szabad a közelébe hagyni. . Úgy hogy inkább nézz magadba hogy nehogy olyat is eltudjon csenni amivel akár kárt tesz magába.

2018. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na azért álljon meg a menet,itt nem forró vízről van azért szó... és a gyerek sem a hiradóban köt ki, hogy elvette a telefont. Ha érdemben nem tud hozzászólni, görgessen tovább. Ha nevelési tanácsadásra lesz szükségem meg fogom keresni! Köszönöm!
2018. jan. 6. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy az alapproblémáról is beszéljünk, csak kérdem, kikapcs visszakapcs, gondolom megvolt, és a beállítások /hangok és rezgés/hangerő/ media ellenőrzése is?
2018. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindent ellenőriztem rajta, az összes létező beállítást. Szoftvert is frissítettem.
2018. jan. 6. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
gyári visszaállítás esetleg?
2018. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!