Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafon flottás csomag 2 év...

Kajim kérdése:

Vodafon flottás csomag 2 év hűségszerződéssel . Szerződés bontás? Fogyasztó Védelem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Négy telefon van a csomagban de az enyém nem jó(Iphone 7 ). A telefon egy idő után nem érzékeli a sim kártyát elvittem hívatalos Apple szervízbe amikor vissza mentem érte adtak egy új készüléket. Eltelt 1 hónap megint nem érzékeli a sim kártyát hát elvittem megint ismét adtak egy új telefont eltelt 2 hét megint nem érzékelte a sim kártyát. Gondoltam hogy típus hiba lehet ezért elvittem egy vodafon üzletbe hogy csinálják meg mert nem tudom használni a telefont. Két hét mulva irtak hogy mehetek érte semmit nem csináltak a telefonnal mondván hogy semmi baja nincsen a srác előtt probáltam ki a sim kártyát ugyan úgy nem érzékelte a hálózatot. Azt mondta hogy nem tud mit csinálni küldjem el megint jó elküldtem de írtam egy panasz jegyzőkönyvet amiben leírtam részletesen a telefon hibáját . Eltelt egy hét irtak hogy mehetek a telefonért venném át a telefont de nem csináltak vele semmit megint.... ezért ott hagytam . Ma jött meg a panasz jegyzőkönyv kivizsgálásának az eredménye amiben az állt hogy nincs is náluk telefonom és hogy csere engedély kellene ahhoz hogy kitudjam cserélni a telefont egy másikra. Felhívtam ma a vodafont hogy ez hogy lehet azt mondták igen ez így van vigyem az applebe szervízbe a telefont.viszont ha oda viszem sose szűnik meg a probélmám . Elegem lett a vodafone-ból és szeretném felbontani a szerződésem


Az lenne a kérdésem hogy a hűségszerződést fel lehet úgy bontani hogy ne keljen kötbért fizetnem ha fogyasztó védelemnél feljelentést teszek ?



#iPhone #hűségnyilatkozat #Vodafon #flotta #fogyasztóvédelem feljelentés
2018. jan. 6. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz egy normális telefont, ne ilyen gagyi valamit?

Nálunk már mindenki lecserélte androidosra, kínai mind.

Semmi probléma nincs velük , pedig már 2 évesek is vannak. De megkell próbálni a fogyasztóvédelmet. Mindenfől legyen papír, dokumentum mert csak az a hiteles. De megmondom nem lesz könnyű, nekünk volt velük dolgunk. Kitartást.

2018. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt próbáltátok már, hogy másik vodás kártyával kipróbálni pl a családból valakiét? Vodánál is kérhetnél új sim kártyát.

Biztos hogy nem a telefon a rossz, pláne hogy 2x kicserélték.

2018. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, mint a 2. kommentelőnek.
2018. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat !


Próbáltam már másik vodafonos kártyával de ha egyszer elromlik akkor semmilyen kártyával nem működik .


Azt is próbáltam már hogy lecserélem egy androidosra de nem cserélhetik mert csere engedély kell hozzá amit a szerviz állít ki . És ez az igazán bosszantó hogy szerviz szerint semmi baja nincs a telefonomnak és vissza küldik úgy hogy semmit nem csináltak vele úgy hogy még van rajta garancia .

2018. jan. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!