Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál a micro sim kártyám...

Telenornál a micro sim kártyámat ingyen kicserélik nano sim kártyára?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ja, nem kell fizetni érte.
2018. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ingyen méretre vágták.
2018. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A T-nél ingyen cserélték.
2018. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szolgáltató nem vág. Szolgáltató ingyen ad olyant, amit csak ki kell pattintani. Csak azt kéri, hogy igazold magad, hogy te vagy a tulajdonos ( előfizető)
2018. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Telefonszám akkor meg változik ha ki cseréli a kártyát?
2018. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* Kicserélik a kártyát
2018. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem is a szolgáltatónál vágták ki.

2 kártya van a telefonomban két szolgáltatótól, és 30 km-t kellett volna utaznom, és egy napot elcseszi, hogy mindkét szolgáltatónál fél napot sorba álljak a karácsony előtti tömegnyomorban a kártyacsere miatt, így meg munka után beestem a helyi használ telefon üzletbe, ami szerviz is egyben, és egy perc alatt méretre vágták a két kártyát ingyen.


Amúgy bárki vehet ilyen vágót, és magának is megoldhatja.


[link]

2018. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom vagdosni. Az olyan igénytelen. Cseréljék ki ingyen. Még nem vettem telót, csak amit kinéztem, az nanos. De ha mondjuk ötezer forint a kártyacsere, akkor hagyom az egészet.
2018. jan. 7. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már igénytelen? Méretpontos, ugyanazt kapod, mint amit gyárilag kilehet pattintani, és ugyanúgy működik tovább.


Nekem így olcsóbb, gyorsabb, egyszerűbb volt megoldani.


https://www.youtube.com/watch?v=PaMVfMz9FDw

2018. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írja mindenki hogy ingyenes, nekem nyáron 500 Ft-ot kértek a kártyacseréért a Vodánál. Meg is kérdeztem itt hogy ez hogyan lehetséges, és valaki írta -aki ott dolgozott régeben- hogy saját zsebre dolgoztak nyilván... :(
2018. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!