Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tripodot ajánlotok...

Milyen tripodot ajánlotok telefonhoz?

Figyelt kérdés

Csak hobbi szinten szeretném használni. Olyat keresek, ami nem megy tönkre 1 hónap alatt, de nem is drága. Eddig az octopus tetszik a legjobban.

Köszi a válaszokat. :)



2018. jan. 7. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

hogy mi mennyi idő alatt megy tönkre, az nagyban függ attól, hogy mennyire gyakran és intenzíven használod, mennyire ütöd-vágod, dobálod, erőlteted, milyen egyéb erőhatások érik. minél masszívabb, erősebb, tartósabb, általában annál nehezebb is szokott lenni minden ilyen.


az sem mindegy, hogy nagy, ember magasra kinyitható állványt keresel, vagy csak valami kis asztali állványt.


nekem egy Joby Grip Tight Microm van, ezt amolyan közepesen tartósnak gondolom. többen panaszkodtak rá, h nagyon intenzív használatnál tönkrement. nagy súlyt nem bír el, de egy mobillal boldogul. én amúgy nem használom sokat, szinte fölösleges volt megvenni - viszont elég kicsi, így mindig nálam lehet, nincsen útban

[link]


van a Jobynak több féle gorillapodja mobilhoz és komolyabb gépekhez is, ezek szintén rövid lábúak, viszont lehet tekergetni, így szinte akármilyen felületre, akár szlopra is fel tudod tenni. van egy ilyenem is, eddig még nem volt vele semmi gondom. egy időben sokat hordtam magammal, de nem igazán használtam ki, úgyhogy leszoktam róla.

az Octopust nem ismerem, de keresés alapján úgy látom, hogy ez a Gorillapod kínai másolata, szóval kb. hasonló lehet, legfeljebb nem annyira jó minőségben készül (bár az sem kizárt, hogy akár jobb is lehet az eredetinél - a kínai másolatoknál ez mindig kétesélyes szokott lenni sajnos).


a Hama állványokat szerintem érdemes nagy ívben elkerülni, nagyon vacak, lötyögősek, nem tartanak meg stabilan semmit, hiába olcsó, ha nem tartós és nem is stabil.


Manfrottonak és sok más állvány gyártónak vannak nagyon stabil és minőségi állványai, viszont egy nagyobb állvány minél könnyebb, annál könnyebben be is mozdul, szóval a stabilitáshoz sajnos súlyos állvány kell...

2018. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!