Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10-ben reklámok...

Huawei p10-ben reklámok jönnek elő akkor is ha semmilyen alkalmazás nincs megnyitva. Van ötletek a megoldásra?

Figyelt kérdés
A Huawei p10 telefonomon fent a jobb sarokban akármikor ilyen kis logó "cetli" jön elő, és ha rámegyek akkor hirdetések jönnek elő. Utánanéztem, de nem találtam semmit a probléma megoldására. Próbálkoztam androidos adblock-kal, de nem segített. Esetleg van valakinek még valamilyen ötlete? Egyébként amikor megvettem akkor ezt nem csinálta, csak 1-2 napja csinálja. Segítsetek légyszi, én már minden ötletemet megpróbáltam de nem segített.

2018. jan. 7. 19:10
 1/5 anonim válasza:
Nem töltöttél le valami launchert, vagy lockscreent, ilyesmit playből? Azok szoktak ilyet csinálni.
2018. jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem, de semmi ilyesmit nem találtam, de azért még megnézem. Köszi a tippet
2018. jan. 8. 21:56
 3/5 anonim válasza:
Sajnos, nem válasz a kérdésre! Nekem is ugyanilyen problémám van két- három napja, tudom akkor végeztem rendszer frissítést.p9-em van. Nem tudom van-e összefüggés?. Ha kikapcsolom a netet akkor nem csiálja.
2018. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves Huawei felhasználó! Én megírtam a problémát a huaweinek, azt tanácsolták mentsem le a telefonom fontos dolgait és gyári beéllítás vissza állítása, igaz mindent újra be kell állítani de megérte!
2018. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,igaza van az utolsónak,csak így lehet megoldani ezt a falyta problémát.
2018. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!