Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom "visszaszerezni"...

Hogyan tudom "visszaszerezni" a clash royaleos fiókomat?

Figyelt kérdés
Vettem egy új telefont,telepítettem a clash royalet és bejelentkeztem a gmail fiókommal. Nos béna vagyok és elhagytam a telefomom. Valaki megtalálta és játszik is a telefonomon. A gmail jelszót,másodlagos emailt is megváltoztattam,telefonszámot is,két lépcsős biztonsági cuccot is beállítottam,azonban még mindíg bent van a fiókomban,és kidob a játék mert belép. Elköltött 160 ezer coint és kb 400 gemet de ez lényegtelen. Írtam a supercellnek,de nem bírok várni. Hogy tudnám lecsatlakoztatni a fiókról? A link devices cuccnál,az segítene? Kimásolom a kódot ,és beírom a "this is a new device"-hez.. Az segítene? Valaki segítsen,nagyon régóta játszok vele,és nem akarom elveszteni :(

2018. jan. 7. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Amelyik telódat elhagytad gondolom hozzá van csatolva a gmail fiókod.(javíts ki ha nem) Küldök egy linket, ott van pár infó. Tudod törölni az adatokat a régi telódról.

[link]

2018. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem,a gmailhez nem is fér hozzá. A clash royalehoz viszont hozzáfér még.
2018. jan. 10. 21:00
 3/3 anonim válasza:
Töröltél MINDEN adatot a régi telódról?
2018. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!