Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak az eszközmemóriá...

Mit csináljak az eszközmemóriával, és az alkalmazásokkal?

Figyelt kérdés
Szóval van egy telefonom (Samsung Galaxy J3)Le akarom tölteni a GTA San Andreast.letöltöttem és telepítettem.Közben láttam hogy a telefonom belső tárhelye 8GB.Vettem rá 16GB-ot.megpróbáltam mindent áthelyezni SD kártyára de akárhogyan is helyezem kb 1GB-t helyezett át.Pedig a fájlokba mindent át helyeztem belső tárhelyből az sd-re.A rendszermemória 3,21GB-t foglal,de a foglalt helynél az alkalmazások 2,98GB-ot foglal.Mit kell csinálnom hogy át tudjak helyezni mindent az SD kártyára?

2018. jan. 7. 23:57
 1/8 Alex Fly ***** válasza:
Link2SD Pro-val tudod linkelni.
2018. jan. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez csak rootolt eszközre jo nem?mert az enyém nincs rootolva
2018. jan. 10. 22:58
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
Természetesen. Mivel alapvető rendszerbeállításokat akarsz felülbírálni, elengedhetetlen a rendszergazdai jogosultság. Mezei felhasználóként nincs írási jogod a rendszerhez.
2018. jan. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha linkelem mi történik?(bocs de nem tudom mi az a link)és mondmár el hogy hogy kel linkelni.
2018. jan. 15. 02:14
 5/8 Alex Fly ***** válasza:

Röviden (és szükségképpen pontatlanul):

Az adatokat/fájlokat egy megfelelően előkészített memóriakártyán tárolja; az eredeti helyére pedig tesz egy linket, ami megmondja a rendszernek, hogy hol találja ezeket.

Egy példával élve: az xy nevű felhasználói alkalmazás helye a /data/usr/xy helyen van.

Ezt kimásolod a memóriakártyára és a program eredeti helyére csak annyi kerül, hogy az átmásolt programot hol találod.

Ezt az említett alkalmazás automatikusan megcsinálja, ha egyszer megmondtad neki, hogy melyik programmal tegye ezt, onnantól nincs vele több gondod...

2018. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaa így már értem!és hogyan kel rootolni?j3?
2018. jan. 16. 17:58
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

A legjobb, ha innen indulsz el:

[link]

2018. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jan. 17. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!