Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja még mindig a...

Miért csinálja még mindig a iPhone 5s ha már meg volt az akkumulátor csere?

Figyelt kérdés

Akku csere előtt gyorsan merült és újra indult 2 perc után ha pld youtuben néztem valamit vagy ha csak simán böngésztem. Töltőn szintúgy,de amikor nem csinálok rajta semmit akkor rendesen megyen(készenléti módban).

Ma elvittem egy szaküzletbe nekik is mondtam,hogy mit csinál,azt mondták az akku lesz. Tettek is bele eredeti akkut azt mondták Okés,lapot garanciát is.

De amikor hazaértem és próbálni kezdtem ugyan az,annyi,hogy kevésbé merül,de ugyan azt csinálja. Mi lehet a baja? IOS 11 van rajta. Válaszokat előre is köszönöm.



#hiba #akkumulátor #iPhone #újraindulás #iPhone 5S #gyorsan merült #töltésnél is újra indul #magától újra indul
2018. jan. 8. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidd vissza és mondd meg, hogy még mindig csinálja.

Amúgy melyik szervizbe vitted?

2018. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Úgy látszik ez a második szivatása az Applének.
2018. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Felvidéken élek és az otta szaküzletbe vittem(igaz több fajta telefont is csinálnak),de eddig minden telefont rendesen megcsináltak amit ott javítattam.

Samsung HTC és Apple-t árusítanak és szerernek,de ez lényegtelen. Mi lehet a baja?

2018. jan. 8. 17:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes. Kapcsolj ki pár felesleges alkalmazást. Az új akkunak is idő kell, hogy magához térjen
2018. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
esetleg egy restore-t is megpróbálhatsz. mindent végig kell járni, és ha semmi nem oldja meg, akkor vissza kell vinni, azért adtak rá garanciát, hogyha mégsem működik tökéletesen, akkor újranézik.
2018. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi nincsen rajta csak az alap dolgok.
2018. jan. 8. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Több oldalon jelezték, hogy az IOS11-re való frissítés után az akkugondok megnőttek, lassabb lett a telefon, wifi csatlakozási problémák,híváskijelzés gondok.... is voltak. Akik nem váltottak/frissítettek, azoknál a jelenségek nem jöttek elő:


Pl.:

[link]


Az ios 11.1 -es frissítés állítólag az 5S-re is leérhető, ez a lassulást akkut - a remények szerint- rendberakja, és még 70 új emoji is került bele. Egy próbát megér.


Ha van mentésed, lehet downgradelni is 10-e ios-ra....

2018. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Lehetséges, hogy visszaállítás után aktiválni kell a készüléket."

Ha nekem nincsen be kapcsolva a iCloud akkor ugye nem kérhet semmi kódot?

Apple id nél meg azt írja,hogy új Apple id létrehozása,bejelentkezés.

2018. jan. 8. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nincs jelkód, vagy a készülék le lett tíltva:


[link]


Legegyszerűbb, ha a szervízben beállítják.

2018. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!