Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha a szervízbe...

Mit lehet tenni ha a szervízben elronrtották a telefonomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Samsung S6 Edge telefonom bent volt a szervízven töltőcsati cseréje miatt meg csinálták se az antennát nem tették vissza. Vissza vittem megcsinálták garanciára de a kijelzőmön lett egy fekete pötty és egy abból kiinduló pixel csík. Ezt sajnos csak itthon vettem észre mert a szervízben nem néztem meg. Másnap vissza vitte a muterom azt mondta a szervízes srác hogy ő nem csinált vele semmit de majd hívni fog. Napok már elteltek de nem keresett. Hiába viszem vissza nem csinálnak semmit. Ha megcsináltatnám a telefont egy másik szervízben kérnék számlát azt be lehet hajtani jogi úton? Vagy mit lehet tenni hogy megoldódjon a probléma mert sajnos nem izzadom a pénzt és nem egy 2 forintos dologról van szó. Ha valamit elrontanak azt ismerjék el és javítsák a hibát.

2018. jan. 8. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj előbb a szervizzel és mond meg hogy csinálják meg.
2018. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hivatalos Samsung szerviz? Mert ha nem akkor bszhatod
2018. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez egy adás-vételi és szervíz. De papírt adtak a javításról szóval bizonyíték van.
2018. jan. 8. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel szerviz után átvetted, isten se bizinyítja be hogy ők okozták a problémát.
2018. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz de vannak tanúim is akik tudják hogy a telefonnak semmi baja nem volt. A szervízben annyi volt hogy a kezembe adták a telefont és már jöttem is ki aztán itthon mikor bekapcsoltam akkor láttam meg ezt a pixel csíkot.
2018. jan. 8. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekik is van tanú hogy minden rendben volt vele, ezt buktad, miért nem nézted meg ott?

Miért nem vittek hivatalos szervizbe?

2018. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értelek, mert az az első ilyenkor, hogy bekapcs.
2018. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De leginkább tanuld meg hogy nem szabad ilyen gagyi valamit venni.

Azért mert drágán adják, azt hiszed meg sokan azt hiszik az azt jelenti hogy jó telefon.

Egyébként ez az oldal már lassan Samsung és Iphone hiba bejelentő lesz. Semmi másról nem lehet itt olvasni csak ezekről.

2018. jan. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem inkább az a baj, hogy lassan már még az 5 évesek is Iphone-nal járkálnak, mert menőznek, erre megy el az ösztöndíj meg a diákhitel, közben meg azt se tudják mire jó, mit tud, hogyan kell használni.
2018. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel a telefonnal semmi baj amióta meg van azóta semmi gondom nem volt vele csak egyszer elcsesztem a töltőcsatit és ezért volt a szervízben. Igaz hogy meg kellett volna nézni de nem számítottam erre hogy valami baja lesz. Akkor ezzel már nem tudok semmit tenni? Egyébként a töltőcsati cseréjére van garancia.
2018. jan. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!