Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A külföldön van a párotok...

A külföldön van a párotok férjetek és oda küldtök neki smst az többe kerül mint egy szimpla belföldi?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide illik de fogalmam sincs hová és gondoltam hátha van itt olyan akinek kamionos a férje vagy stb.
2010. jún. 4. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
igen,többe kerül mintha belföldre küldenéd
2010. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos többe kerül. Országtól függ, mennyibe, a szolgáltató honlapján meg tudod nézni, hová mennyibe kerül. Minden le van ott írva. SMS, MMS, hívás, minden.
2010. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj ettől féltem, "sajnos" sikerült kb 100 smst elküldenem párnap alatt Hollandiába:S
2010. jún. 4. 18:59
 4/10 Jovanny ***** válasza:
Háááát, biztosan okosabbak az előttem szólók, de a fő kérdés az, hogy magyar számát használja, vagy hollandot? Ha a hanghívást veszem alapul, akkor elvileg nem fizethetsz többet érte, mivel Te nem vagy köteles tudni, hogy ez a szám nincs itthon, és ezért a tudatlanságodért a mobilszolgáltatónak nincs joga Téged büntetni. Fogadott SMS-ekért ő sem fizet kint, a büntetés Neki az, ha ő küld kintről, vagy hívást FOGAD kint, vagy kezdeményez. Tehát szerintem NEM!
2010. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A magyar számát használja! Sajnos nem találtam meg a neten hogy mi a dij csomagunknál ez hogy is van!:S Hát majd hó végén kiderül:D
2010. jún. 5. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:

15:26...rosszul tudod.


Tételezzük fel, hogy a kérdező T-mobile-os. Normál esetben kb. 29-36 Ft egy sms belföldre. Külföldre ez 56 Ft, amit épp most nézek. De eddig mindig ahogy néztem, az smsek külföldre kb. olyan áron vannak, mintha belföldre küldenél mms-t.

Pannonnál díjzónák vannak, Hollandia az 1-es zónában van, mivel EU tag, ezért ha jól néztem 40 Ft az sms. De nem tudom, pontosan hogy van, díjcsomagtól is függ meg szolgáltatótól. De az biztos, hogy több. Szóval valószínűleg csináltál egy 4-5-6ezres számlát csak sms-ekből :)

2010. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát még azaz öt ezer el is menne csak több ne legyen:D
2010. jún. 5. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annál több lenne, legalábbis nagyon sokkal biztos nem :)
2010. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jovanny ***** válasza:
18:34-es, én nem azt vitatom, hogy a külföldre küldött sms drágább. Ez így is van. Viszont a kérdező nem külföldi számra küld, hanem magyar számra, és mivel Ő nem tudhatja, hogy ez a szám kint van éppen, ezért a szolgáltató nagyon fura lenne, ha többet számlázna. Egyébként kíváncsi vagyok az eredményre, én is szoktam így sms-t küldeni, de céges az előfizum, és ezt nem szoktam megnézni. Ha Nekem van igazam, azért kérek egy pozitív hüvelykujjat. :D
2010. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, magyar számra küldi. De nem magyar szolgáltató területén van, hanem hollandon. Mindegy, kíváncsi leszek. De nekem eddig mindig több volt. Majd kiderül.
2010. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!