Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett egy (nem okos) telefon...

Leesett egy (nem okos) telefon, és nem tölt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem az én telefonom. Nekem azt mondták, hogy az udvaron leesett a fűre (igen, fűre és nem a betonra) és azóta hiába rakjuk bele a telefont a dokkolóba, nem tölti az akkumulátort. A telefon típusa: Alcatel 20.01X Mi lehet a baj, ami miatt nem tölt? Annyit tudok még, hogy amikor leesett, akkor kiesett belőle az akkumulátor, de maga a telefon nem is koppant, olyan puha felületre esett. A töltőből jön ki feszültség, az 100%. Addig is kölcsön adtam az illetőnek egy Nokia 2610-et, de várom a válaszokat, hátha ti megtudjátok mondani, hogy mi a baja a telefonnak.

2018. jan. 10. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod hogy, pipát, bicskát, műfogsort és csajt nem adunk kölcsön.
2018. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
***Persze telefont se.
2018. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy NEM AZ ÉN TELEFONOM!

A tulajdonosa ejtette le a saját telefonját!

2018. jan. 10. 18:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak a Nokia az enyém, de azt, ha földhöz vágják, akkor se lesz baja!
2018. jan. 10. 18:28
 5/10 A kérdező kommentje:
És off-olás helyett inkább a hiba konkrét okát írátok meg!
2018. jan. 10. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nekem azt mondták, hogy az udvaron leesett a fűre "

Nekem egy kollégém azt mondta, nem jó a kamera a mobiljában. Azt már nem tette hozzá, hogy azért lett oxidos a panelon a csatlakozó, mert eláztatta. Így megy ez.


A konkrét okát?? Valami meghibásodott, a fasse tudja, mi. Apukám, a telefondoktort hívd fel inkább.

2018. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy ti nem vagytok normálisak! Jól van, nem baj! Tudtam, hogy itt csak tyúkeszűek vannak, de azért egy próbát megért ez a kérdés. :-/
2018. jan. 10. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha meg akarjátok tudni mi a baja akkor irány a szervíz, de szerintem nem érné meg.

A telefont csak dokkolóval probáltátok tőlteni?

Rendesen meg se próbáltátok vagyis kábelesen direkt módon.?

Inkább egy új/használt telefonnal jobban jár az illető.

A telefonnak 100 baja lehet attól, hogy leejted akár fűre akár betonra mindegy, ha az olyan a telefon akkor szétesik, meghibásodik könnyen főleg ezek a 10 000Ft os Nem nokia telefonok.

Azért az új nokiák gagyik már ezért vagy 10 000Ft alatti nokiát veszel vagy valami rendes telefont.

2018. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
Megmondom pontosan, mi a baja: az, hogy leesett.
2018. jan. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Áhh, semmi értelme szervízbe vinni egy ilyen mobilt, mert olcsó és ez egy olyan mobil, ami idős embereknek való.

Próbáltam az USB csatlakozón keresztül is tölteni, de azt se veszi.

Amúgy ez a telefon egy 62 éves tanáré, csak ide adta nekem, hogy hátha meg bírom csinálni, mivel már többször sikerült elektromos cuccokat megjavítanom. Mindegy, majd lesz másik telefonja.

2018. jan. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!