Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel meg lehet fordítani a videó állását?

Figyelt kérdés
Olyan telefonos alkalmazást keresek androidra amivel meg lehet fordítani a videókat. Felvettünk valamiket amiket sajnos technikai okok miatt rosszul most meg meg szeretnénk fordítani. Androidos telefonra kellene. Álló képet szeretnénk fekvő helyzetbe átrakni.

2018. jan. 10. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Álló helyzetű képből nem lesz fekvő, a felbontása miatt. Ha mondjuk a telefonod 720 széles 1280 magas, akkor a 720 széles felbontást nem tudod vízszintesbe fordítani. Ha tudná, akkor magától átrakná, de röviden, a felbontás miatt, nem lehetséges. Csináljátok újra, vagy vágjátok le a kép alját és tetejét, úgy nem lesz vízszintes, de négyzet igen, ami már majdnem jó!
2018. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért áll úgy mert snapchat kamerával vettük fel, el volt fordítva a telefon de úgy is álló helyzetbe mentette el. Én nem tudtam így fogja elmenteni nincs is snapchatem barátnőm telefonjával készült.
2018. jan. 11. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!